logo

Peet Raigi nimeline Noore võrkpalluri sihtkapital toetab 15 noort

SA Järvamaa Kogukonnafondi, ASICS Eesti esindus 4Sport OÜ ja Indrek Raigi koostöös saavad viisteist Järvamaa noort võrkpallurit endale uued spordijalanõud.

Kogukonnafondi juhatuse esimehe Valev Väljaots sõnul on Peet raigi nimeline noore võrkpalluri sihtkapital andnud varasemalt välja kokku 6 kahesaja eurost stipendium. Nüüd on kasusaajateks korraga viisteist noort ning heategevuslik kogusumma on 1500 euro.

„See on võimalik vaid tänud Asics kaubamärgi maaletooja OY PATROL AB ja 4Sport OÜ vastutulekule kes teevad omapoolse suure soodustuse. Oluline tugi on ka mitmelt annetajalt nagu Kulle Raig, Enn Sõmer, Viljar Pennert ja kõik nostalgiaturniirist osavõtjad“, kinnitas Väljaots.

Aivo Liiv, Asics kaubamärgi regiooni juht: ”Toetame Peet Raigi mälestuseks ellu kutsutud Nostalgiaturniiri raames Järvamaa noori võrkpallureid seepärast, et usume et mõnes kohas on just teatud hetkel vaja väikest tuge, kaaslöömist, et asjale hoogu juurde anda. Eriti kui leidub eestvedajaid kel selge plaan ja siht.”

4Sport OÜ tegevjuhi Kaupo Torro sõnul tuleb edendada kogu Eesti noortesporti ja toetada neid, kes seda kõige enam vajavad: ”See ongi see miks me seda kõike teeme ja mis viib Eesti sporti edasi”

Indrek Raig märkis omaltpoolt, et toetuse saajate valiku osas oli oluline see, et noor võtaks treeninguid tõsiselt ja oleks hingega võrkpalli juures.

Heategevuslik toetus antakse noortele üle 2.detsembril kell 11.00 Paide E-Piim Spordihallis.

Asics on maailmas tuntud ennekõike just aktiivseks sportimiseks mõeldud spordijalatsite- ja riiete valmistajana ning nende spordijalatsite tehniline kvaliteet ning disain võtab arvesse sportlaste füüsilisi omadusi ja spordialade dünaamilise liikumise eripärasid, et tagada võimalikult väikese koormusega vigastustevaba sportimine.