logo

Tänu paljudele toetajatele andis Järvamaa Kogukonnafond 2015. aastal välja kümme stipendiumi kogusummas 2600 eurot

Koostöös Arvamusfestivali korraldajatega otsustati asutada Arvamusfestivali sihtkapital. Esimesed toetused Arvamusfestivali korraldamiseks antakse välja 2016.aastal.

Aasta jooksul tehtud annetuste kogusumma oli aegade suurim 4700 eurot. Suurima annetuse tegi AS Viking Windows arvamusfestivali kordaminekuks.

Kaheksandat korda välja antud Järvamaa Noore spetsialisti stipendiumi said Mariliis Aren ja Heimar Kespre. Stipendiumi suuruseks oli 600 eurot.

Järvamaa Pärandi sihtkapitali 150 eurosed stipendiumid anti Türi Poistekoorile Regilaul Uues kuues korraldamiseks, Tiiu Saaristile Järvamaa laulupidude pärastsõjajärgse ajaloo koondamiseks, Henn Sokkule „Paide kooliõpilased-õppursõdurid Vabadussõjas“ uurimistööks ja EELK Anna kogudusele Anna kiriku parendustöödeks.
On väga märkimisvääriv, et antud stipendiumi väljaandmise toetamiseks otsustas Türi vallavalitsus eraldada 10 senti igast müüdud Järvamaa Laulu- ja Tantsupeo piletist Järvamaa Pärandi sihtkapitali.

Paide linna sünnipäeval 30.septembril andsid Paide kuningad välja oma stipendiumi suurusega 200 eurot ning selle said Urmas Jõgi ja Peeter Oja.

Peet Raigi nimelise Noore võrkpalluri stipendiaatideks said Jade Šadeiko ja Rauno Uusleer. Stipendiumide suuruseks on 200 eurot.

Eraldatud stipendiumidest saab täpsema ülevaate: http://www.annetuskeskkond.net/lood

Järvamaa Kogukonnafondil on väga hea meel, et järjest enam ollakse valmis panustama heategevusse, mis on suunatud Järvamaa heaks.
Täname kõiki toetajaid: http://www.annetuskeskkond.net/organisatsioonid/jarvamaa-kogukonnafond/annetajad

Selleks, et ka käesoleval aastal saaksime üheskoos head korda saata on kõigil võimalus teha väike heategu toetades stipendiumide väljaandmist:
SA Järvamaa Kogukonnafond a/a EE642200221023628002, selgitusse märksõna „noor spetsialist“, „kuningad“, „noor võrkpallur“ või „arvamusfestival“.

Järvamaa Pärandi Sihtkapitalile saad teha annetuse:
SA Järvamaa Kogukonnafond EE452200221047634001

Heade tegude aastat!
Valev Väljaots
SA Järvamaa Kogukonnafond
juhatuse esimees