Pille Männiste

Pille Männiste alustas Jalax AS-s tööd 2016. septembris metalltoodete pulbervärvijana. Ta õppis Järvamaa Kutsehariduskeskuses IT-administraatori eriala ja kui 2017. aasta kevadel vabanes töökoht IT osakonnas tehti Pille Männistele ettepanek asuda vabanenud IT-administraatori ametikohale.
Pille ülesandeks on tagada kogu ettevõtte enam kui 60 arvuti ja muude IT seadmete häireteta töö ja hooldus. Ei ole just tavapärane, et noor, 24-aastane naine toimetab juhtmete ja arvutitega.
Pille juhendab uusi töötajaid ning nõustab olemasolevaid töötajaid. Oma loomult on Pille abivalmis ja vastutulelik. Tema näpunäited tänapäeva tehnoloogia kasutamisel on väga hinnatud kolleegide seas ja on leidnud sooja vastuvõttu kõikide põlvkondade esindajate poolt.
Tänapäeva IT-administraatori töö hõlmab väga erinevaid seadmeid ja süsteeme. Pakub väljakutset nii raudvara hoolduses kui kodulehe arenduses. Lisaks eeldab see väga head suhtlemise oskust ja kannatlikust. Nähes kui hästi Pille sellega kõigega toime tuleb on ta kindlasti väärt noore spetsialisti stipendiumi.