Hanna-Liisa ja Hanna-Liina Press

Hanna-Liisa ja Hanna-Liina on Paide Võrkpalliklubi ridades treeninud alates 2015 aasta septembrist. Klubi treeneri Piret Reinfeldi sõnul sattusid kaksikõed treeningutele pärast seda kui pere kolis elama Saksamaalt Eestisse. Kuna maakohast trenni tulek on ääretult raske, siis asusid õed elama Järvamaa Kutsehariduskeskuse õpilaskodusse. Nad õppisid Paide Gümnaasiumi 9.klassis, mille lõpetasid käesoleva aasta kevadel.

Treeningutel on kaksikõed alati enda vastu nõudlikud ja kohusetundlikud. Nad sõbrunesid kiiresti treeningkaaslastega ja tõid elevust, kuna sarnasus on õdedel üsna suur.

Piret Reinfeld:”Peagi sain treenerina aru, et meie klubi jääb neile kitsaks ja Tallinna Audentese Spordigümnaasiumis oleks neil suuremad eeldused saada hea võrkpalliharidus. Nii saigi kevadel pikad vestlused peetud peatreeneri Peeter Vahtraga ja õnneks saime meie kaksikõed suunata Tallinna, kus treeningud toimuvad kaks korda päevas ja arenemisvõimalused on sportlastel võrratud. Ole ainult ise tubli ja töökas. Treenerina olen tänulik õdede isale, kes alati on nõus lapsi toetama nii rahaliselt, kui moraalselt ja kes pooldab laste sportimistahet. Täna mängivad Hannad Paide VK naiskonnas ja U- 20 võistkonnas ja hoiavad üleval Paide Võrkpalliklubi au.

Stipendiumide väljaandmist on toetanud mitmed inimesed.
Nii Paide Võrkpalliklubi sügisturniiri kui P.Raigi mälestusturniiri osalejad tegid annetuse.

Suur tänu kõigile toetajatele!

Noorte võrkpallurite sihtkapitali on jätkuvalt oodatud annetused:
SA Järvamaa Kogukonnafond a/a EE642200221023628002, selgitusse märksõna „noor võrkpallur“.