Helle Kilk

Helle Kilk alustas juba 7 aastaselt treeninguid ja hobustega tööd kohalikus Särevere tallis. Sellega seoses on tal väga suured kogemused oma erialal ning ta täiendab neid pidevalt. Kooli vilistlasena teab ja oskab ta oma eriala õpilasteni viia. Tema tööülesanneteks on õpilaste hobuerialane õpetamine, lisaks noorhobuste ja tallitööga tegelemine.

Alates käesolevast õppeaastast tegeleb ta ka hobuste rakendamise õpetamise ning kooli hobuste rakendamisega, mida ta käis juurde õppimas ühe Eesti tuntuima rakendisportlase juures. Helle on ennast täiendanud kutseõpetaja töö alal Eestis ning hobuerialal nii Eestis kui ka Soomes. Ta treenib hobuseid ning tegeleb jõudumööda ratsaspordiga.

Helle on hobuerialal väga aktiivne, kohusetundlik ja teda saab alati usaldada. Õpilased on tema õpetamisega väga rahul ning tema vastutusala hobusetallis on alati korrektselt täidetud. Tema õpetatud hobustega on hea töötada. Ta on pädev kõikides tallitöödes alustades hobuste söötmisest lõpetades loomaarsti abistamisega hobuste ravil. Ta arendab ennast pidevalt oma alal edasi. Kohaliku inimesena soovib Helle jätkata tööd Järvamaa KHK ning pidevalt edasi areneda ning hobueriala arendada.

Peale töötamise hobustega soovib ta tegeleda õpilastega, neid arendada ning tulevikus suuremat rõhku panna HEV (hariduslike erivajadustega) õpilaste aitamisele kuna tunneb, et just nemad vajavad suuremat toetust ja hoolimist.