logo

Featured

Peet Raigi nimelise noore võrkpalluri stipendiaadid on Fransiska Malmre ja Miko Moppel

Stipendiumid antakse üle Paide Gümnaasiumi aktusel

Fransiska Malmre

Fransiska on igati tubli noor kellele meeldib olla sportlikult aktiivne. Võrkpallitreeninguid alustas ta algklassides ja kohe kiindus sellesse toredasse spordialasse. Pisikese tõuke ja eeskuju andis ilmselt ka ema, kes on ise harrastanud võrkpalli.
Fransiska on võistkonnamängija. Ta on alati arvestav, viisakas ja teotahteline, kes oskab oma aega planeerida. Fransiska suhtub treeningutesse kohusetundega ja on kindlasti noortele alati eeskujuks. Fransiska õpib Paide Gümnaasiumis ja 2022 aasta märtsis saavutas Akso Nobeli koolidevahelisel võislusel II koha. Käesoleval hooajal mängib ta  20 tüdrukute võistkonnas ja kuulub naiste rahvaliiga ja noorte segatiimi.

Miko Moppel

Miko on mänginud Paide Võrkpalliklubis aastaid ning  tema areng on selgelt märgatav. Võrkpalli mängib ta kirega ning võtab hea meelega osa võistlustest, suviti kõksab palli ka suvevolledel.
Ta on loov mängija kes petab alatasa vastased ära enda huvitavate ja ettearvamatute hanidega. Ta oskab suurepäraselt mängu lugeda, ka siis, kui on vaja teha kaitsetööd.
Miko on teistele eeskujuks. Ta suudab kaaslastel tuju üleval hoida, isegi kui mängu seis ei ole kiita. Kui vaja võtab Miko mängu juhtimise enda peale ega süüdista kunagi tiimikaaslaseid. Pigem on ta inimene kes julgustab ja tunnustab hea tulemuse eest.
Oma tegevuse ja suhtumisega on Miko suureks inspiratsiooniks nii Paide Võrkpalliklubi noorematele liikmetele kui ka trennisõpradele.

Stipendiumide väljaandmist on toetanud Kulle Raig, Virve Punapart, Piret Reinfeld, Enn Sõmer, Edith Tänavots, Anne Põder, Meeri Mõttus, Tiina Probert-Ehaver, Elen Haamer, Kermo Toobal, Kert Toobal ja Andres Toobal.

Suur tänu kõigile toetajatele!

Järvamaa noorte võrkpallurite arengut saab toetada tehes annetuse:
SA Järvamaa Kogukonnafond a/a EE642200221023628002, selgitusse märksõna „noor võrkpallur“.

Projekti rahastab regionaalministri valitsemisala ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital