logo

Kogukonnafond ootab taotlusi Järvamaa noore spetsialisti stipendiumile!

Õigus stipendiumile kandideerida on kõigil kuni 30 aastastel kõrgkooli või kutseõppeasutuse lõpetanud spetsialistidel, kes on eelneva viie kalendriaasta jooksul asunud tööle Järvamaale ja siin ka elavad.

Taotluse saab esitada veebivormil SIIN

Kogukonnafondi nõukogu esimehe Arnika Tegelmanni sõnul on igal aastal esitatud stipendiumi kandidaatideks mitmeid tublisi noori spetsialiste. Nad kõik on olnud väärt esiletõstmist ja tunnustamist. Loodame, et ka sellel aastal märkavad ettevõtjad neid tublisid noori kes nende ettevõttes töötavad. Samuti ootame rohkem ettevõtete ja ettevõtjate tuge stipendiumi väljaandmisel, lisas nõukogu esimees Arnika Tegelmann.

Kogukonnafondi juhatuse esimees Valev Väljaots märkis, et  stipendium on üheltpoolt tunnustuseks, et noor on leidnud elu ja töökoha Järvamaal, kuid teiselt poolt on see ka võimalus tõsta esile erinevate ametite olulisust.

Käesoleva aasta stipendiumidele oodatakse taotlusi kuni 14.märtsini.

Täname kõiki toetajaid!
PMT OÜ, Väätsa Agro AS, Swedbank AS, Yoko Alender, Jürgen Ligi, Kristjan Kõljalg, Lauri Läänemets, Tiina Larven, Andres Jalak, Virve Toode, Rait Pihelgas, Konesko AS.

Ootame jätkuvalt annetusi stipendiumi väljaandmiseks: SA Järvamaa Kogukonnafond a/a EE642200221023628002, selgitusse märksõna „noor spetsialist”.