logo

Peet Raigi nimelise noore võrkpalluri stipendiaadid on Nele Mangman ja Markus Salum

Stipendiumid suurusega 250 eurot antakse üle 5.detsembril kell 17.00 Väätsa spordihoones.

Nele Mangman

Nele on Paide Võrkpalliklubi tubli liige, kes on eeskujuks nii suurtele kui väikestele. Tema armastus võrkpalli vastu oli koheselt silma paista.

Nele on varasemalt tegelenud kergejõustikuga. Võrkpalli juurde jõudis ta suhteliselt hilja aga kui tuli siis jäi ja pühendas ennast sellesse võrratusse mängu!

Hetkel õpib Nele Tartu Tervishoiu kõrgkoolis. Õpingute kõrvalt võtab ta aktiivselt osa võrkpalli treeningutest, mängib klubi naiskonnas ja suveperioodil võis teda kohata rannavolle turniiridel. Ta on kindlasti eeskujuks noorematele tüdrukutele just oma pühendumise ja kindlameelsusega. Võiks isegi öelda et vahest hulljulge jonnakusega. Aga kui midagi teha siis juba hästi! - on Nele moto.

 

Markus Salum

Markus on võrkpalliga tegelenud viimased kaks aastat. Enne seda oli ta samuti sportlikult aktiivne mängides heal tasemel jalgpalli ning kuuludes Paide Linnameeskonna ridadesse.

Sportliku erialavaliku, keskenduda võrkpallile, tegi Markus ilmselt seoses isa ja onuga, kes samuti on selle pallimängu aktiivsed harrastajad. On ju koos ikka tore võrkpalli mängida.

Käesoleval hoojal sihib Markus spordiklubi Tats A-klassi võistkonna ridades Eesti Karikavõistlute medalit. Viimastest mängudest oleneb kas see medal on ka kuldne. Markuse kodutreener on Ilmar Mõttus ja võistlustel Raigo Tatrik.

Lisaks võrkpallile osaleb Markus aktiivselt ka Järvamaa Koolispordi võistlustel ja kindlasti on ta noorematele eeskujuks oma aktiivsusega. Markus on sihikindel noor kelle ees seisvad raskused on ületamiseks.

Stipendiumide väljaandmist toetasid Kulle Raig, Virve Punapart, Piret Reinfeld, Enn Sõmer, Edith Tänavots, Tanel Viljat, Anne Põder, Valev Väljaots, Kermo Toobal, Kert Toobal ja Andres Toobal.

Suur tänu kõigile toetajatele!

Järvamaa noorte võrkpallurite arengut saab toetada tehes annetuse:

SA Järvamaa Kogukonnafond a/a EE642200221023628002, selgitusse märksõna „noor võrkpallur“.