logo

Peet Raigi nimelise Noore võrkpalluri stipendiaadid on Sten Perillus ja Kirsi Tamsalu

Stipendiumid antakse üle 29.detsembril Eesti karikavõistluste finaalmängudel Tallinnas.

Sten Perillus alustas oma võrkpalli treeninguid neli aastat tagasi Väätsa Põhikoolis Ilmar Mõttuse juhendamisel.
Peagi avanes tal võimalus osaleda võistlustel Eesti ühe edukaima noorte võistkonna ridades (spordiklubi Tats). Ta saavutas nendega koos ridamisi esikolmiku kohti erinevatelt võistlustelt.
Aastal 2018 alustas Sten mängimist IMsport/Järvamaa esiliiga võistkonnas ja tõestas vankumatult, et on selle meeskonna vaieldamatu liider. Tänavu sügisel läks Sten Tallinnasse õppima ja kutsuti kõrgliigas mängiva TalTech võistkonda. Seega noormees on nelja aastaga jõudnud võrkpalli ABC tasemelt kõrgliigasse.

Kirsi Tamsalu osaleb Paide Võrkpalliklubi treeningutel alates kuuendast eluaastast. Treeningule tulles oli Kirsi veidi trotsis tüdruk. Ka kõikide poiste suhtes, kes teda võitsid või natukene paremad olid. Kõik see on ammu minevik ja Kirsist on saanud igati tubli ja töökas noor neiu.
Tänaseks on koostöö treener Kadri Toomiga toiminud kümme aastat. Hea on tõdeda, et tänapäeval on veel järjekindlaid ja püüdlikke noori, kes iga raskuse peale kergelt ei loobu.
Kirsi teab, mida ta tahab. Ta on igati eeskujuks treeningutel käimisega teistele. Ta on toeks endast nõrgematele. Mitte kunagi ei ole ta üleolev vaid püüab kaasa aidata. Kirsi peale võib alati kindel olla, et kui võistlustele minek siis on ta olemas. Ta on alati seal, kus teda vaja.
Treener Kadri Toomi sõnul loodab ta väga, et Kirsi areneb ka järgnevatel aastatel kiiresti ning ta saab ühele tublile noorele eluks kaasa anda hea pagasi, mis on alati võtta ka siis kui ta enam kodulinnas ei ole.
Täna mängib Kirsi Paide võrkpalliklubi U18 võistkonnas ning lisaks kuulub ta Coolbeti naiskonda.

Stipendiumide väljaandmist on käesoleval aastal toetanud Kulle Raig, Kert Toobal, Andres Toobal, Kermo Toobal, Enn Sõmer, Piret Reinfeld, Priit Värk, Margus Tepner, Tanel Viljat, Edith Tänavots, Villi Vantsi.

Suur tänu kõigile toetajatele!

Noorte võrkpallurite sihtkapitali on jätkuvalt oodatud annetused:
SA Järvamaa Kogukonnafond a/a EE642200221023628002, selgitusse märksõna „noor võrkpallur“.