logo

Järvamaa Kogukonnafondil täitus 15. tegevusaasta

Kogukonnafondi tegevusest tehakse kokkuvõtteid 15.veebruaril kell 12.00 Paide raekojas toimuval tänukohvilauas. Kõik toetaja, annetajad, stipendiaadid ja teised lahked külalised on oodatud!

Tavapäraselt anti aasta jooksul välja mitmeid stiepndiume, seekord kogumahus 2800 eurot.

Pärandi sihtkapitali stipendiumi said:

Aune Suve-Kütt, MTÜ Kultuuri- ja haridusselts Üksmüts, eestvedamisel tegeletakse Järva-Madise kihelkonna mälestuste kogumisega, et edaspidi leida juba rahastus ka raamatu väljaandmiseks.

Kaarel Aluoja on aastate jooksul kogunud ja avaldanud Järva Teatajas ligi kolmkümmend lugu Järvamaa perede küüditamisest. Tal on plaan avaldada vastav raamat.

Ründo Mülts võttis ette mahuka töö ning aitas kaasa Paide vanalinna majade väärtustamisele paigaldades osadele neist infotahvlid.

Jätkuvalt on hea meel, et Järvamaa Laulu- ja Tantsupeo korraldav omavalitsus teeb piletitulust annetuse Pärandi sihtkapitali. Eelmisel aastal laekus Paide linnavalitsuselt 267,60 eurot.

Järvamaa Noore spetsialisti stipendiaadid 2018 olid Brandner PCB keemik-tehnoloog Kerlin Tealane ja Eesti Pagari personalispetsialist Mairi Alajan.

Paide kuningate stipendiumid said noor motosportlane Meico Vettik ja maakonna uudiste hea vahendaja Tiit Reinberg.

Peet Raigi nimelise Noore võrkpalluri stipendiaatideks said Karl Vilpuu ja Stella Victoria Siider.

Paide paljulapseliste perede toetusfond aitas kaasa suurperede isadepäeva stähistamisele.

Järvamaa Kogukonnafondil on väga hea meel, et jätkuvalt ollakse valmis panustama heategevusse Järvamaa heaks. Täname kõiki annetajaid. Aitäh!

Toetajad on ära märgitud kodulehel: http://www.annetuskeskkond.net/organisatsioonid/jarvamaa-kogukonnafond/annetajad

Selleks, et ka käesoleval aastal saaksime üheskoos head korda saata on kõigil võimalus teha väike heategu toetades stipendiumide väljaandmist:

SA Järvamaa Kogukonnafond a/a EE642200221023628002, selgitusse märksõna „pärandi sihtkapital”, „noor spetsialist“, „noor võrkpallur“, „kuningad“ või „arvamusfestival“.

Heade tegude aastat!

SA Järvamaa Kogukonnafond