Kati Piirits

Kati Piirits oli juba neli aastat tagasi, Väätsa Agrosse tööle tulles, väga tragi ja hakkaja raamatupidaja ning ta arenes meie pearaamatupidaja Elvi Tosensi kõrval päev-päevalt üha tublimaks. Pea kaks aastat tagasi, kui E.Tosens lahkus meie seast ootamatult, oli Kati sunnitud päevapealt kogu pearaamatupidajale langeva vastutuse oma õlgadele võtma. Sellega sai ta väga hästi hakkama.

Katil on hea pingetaluvus ning ta suudab väga hästi toime tulla ka pingelistel perioodidel. Samuti osaleb ta aktiivselt erialastel täienduskoolitustel. 

Kati nõuab oma töös täpsust nii endalt kui kolleegidelt. Teda võiks iseloomustada kui ideaalset töötajat - lojaalne, alati rõõmsameelne, töökas, hea kolleeg kellelt võib alati abi paluda, on julge - ei karda vastu võtta väljakutseid, kuid kaalub need alati enne läbi.  Ettevõtte üritustel on ta hea tiimikaaslane ja alati valmis kaasa löömas.

Tulevikus on Katile kõik uksed finantsmaailmas valla, sest sellise kolleegi üle oleks kõik väga uhked. Loomulikult loodab Väätsa Agro, et Kati otsustab ikka järgnevad tööaastad areneda koos ettevõtte toreda ja tööka kollektiiviga.